Гончарук розповів, коли якісні дороги з'єднають усі великі міста

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку прем'єра, спочатку потрібно оновити керівництво регіональних підрозділів "Укравтодору".

Протягом трьох-п'яти років в Україні з'являться якісні дороги між усіма великими містами і обласними центрами.

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

За його словами, це можливо зробити за повного перезавантаження керівництва обласних підрозділів "Укравтодору" і уважного підбору нового професійного персоналу.

"Я закликаю нових керівників "Укравтодору" і "Укртрансбезпеки" максимально швидко оновити керівний склад в областях, тому що я переконаний, що ті люди, які працювали там до цих пір, в переважній більшості або представляли інтереси "смотрящих", або закривали на це очі", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що завдяки якісній кадровій політиці для українців знизиться вартість доріг під час будівництва і на етапі експлуатації.

Прем'єр наголошує, що важливим є поява підрядників і конкуренції, чого у переважній більшості областей немає. У регіонах також немає прозорих тендерів, говорить глава Кабміну.

Відео Право на владу за 28 листопада 2019 року

Дорогі дороги. Масштабні автотрощі, п’яні вбивці за кермом, безлад на дорогах, повсюдне крадійство та ями, в які провалюються авто - українська повсякденна реальність часто схожа на безвихідь, де без сліду розчиняються зусилля чергових реформаторів. Тепер за ці “авгієві стайні” взявся новий уряд Гончарука. Чи здолають застарілі біди молоді енергійні новачки? Як зупиняли безлад в інших країнах та чи спрацюють їхні рецепти в Україні? Чи варто робити закон значно суворішим до порушників? Про все це - у ток-шоу "Право на владу".  

Право на владу за 28 листопада 2019 року

Нагадаємо, що автодорівці не освоїли понад 6 мільярдів, виділених на 2019 рік. Кошти так і не використовували через недоліки в плануванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції