Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На відновлення важливої траси виділили 1,2 млрд гривень.

В Україні капітально ремонтують стратегічно важливе шосе Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь.

Про це йдеться у повідомленні "Укравтодору" у Facebook.

Загалом 2019 року на ремонт траси окремо виділено 1,2 млрд гривень: 600 млн – у Запорізькій області, 600 млн – у Донецькій.

Зазначається, що, крім укладення посиленого покриття, реставрація передбачає ремонт семи автопавільйонів, улаштування системи водовідведення, встановлення дорожніх знаків та нанесення сучасної пластикової розмітки.

Після комплексного відновлення траса відповідатиме параметрам дороги II категорії, матиме розширену та укріплену проїзну частину, перехідно-швидкісні смуги та виправлені віражі для "плавного входження у повороти".

У межах Запорізької області ремонт проводитимуть від м. Оріхів в напрямку м. Запоріжжя, від м. Оріхів до м. Пологи в Розівському районі, в Більмацькому районі поблизу с. Гусарки в напрямку смт. Більмак.

Також заплановано завершення ремонту на відрізку траси Запоріжжя – Маріуполь у межах Донецької області. Уже відремонтована частина шосе має протяжність 15 км та простягається від смт Нікольське до околиць Маріуполя.

Дорога Бориспіль–Дніпро–Запоріжжя–Маріуполь — один з основних стратегічних напрямків, яким військова техніка та особовий склад Збройних сил та Національно гвардії України, а також міжнародні спостерігачі дістаються до зони ООС.

На національному коридорі Н-08 у межах Донецької області проводиться капітальний ремонт Від Маріуполя у напрямку...

Опубликовано Укравтодор Среда, 7 августа 2019 г.

Нагадаємо, що зведення важливого мосту на трасі Вінниця – Умань показали на фото. Дорожники розширять шляхопровід та облаштують нові під’їзди до нього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції