Кількість зон з радарами TruCAM на дорогах України масштабно розширюють. Мапа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Патрульні відкривають 17 нових ділянок для контролю за дотриманням швидкісного режиму.

Від 19 вересня в Україні значно зростає кількість ділянок, де патрульні будуть використовувати радари TruCAM для контролю швидкості.

Про це написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

За його словами, правоохоронці зможуть використовувати прилади для контролю за дотриманням швидкісного режиму ще на 17 нових локаціях на українських дорогах. Крім того, вісім ділянок, де уже й так використовують TruCAM, будуть розширені.

Усього для вимірювання швидкості на дорогах країни використовуються 100 таких приладів.

Білошицький прикріпив до публікації мапу з новими місцями, де на водіїв можуть чатувати правоохоронці з TruCAM. Він зауважив, що головна мета замірів дотримання швидкісного режиму: не виписати якомога більше штрафів, а "привчити водіїв бути відповідальними на дорозі".

Мапа з радарами
www.facebook.com/Oleksiy Biloshytskiy

Крім того, він зауважив, що патрулі з радарами можуть розташовуватись лише у зазначених місцях, перед такими ділянками встановлено спеціальні дорожні знаки, які попереджують про автоматичну фото- та відеофіксацію порушень. Як і раніше у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Кількість ділянок, на яких буде використовуватися прилад TruCAM, збільшується❗️ З 19 вересня на дорогах України...

Опубликовано Олексій Білошицький Вторник, 17 сентября 2019 г.

Раніше згадувалось, що Рада ухвалила закон, за яким українські дороги почнуть ремонтувати за гроші порушників правил дорожнього руху. Кошти зі штрафів тепер будуть направлятись у дорожній фонд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції