Кіптяві і  димливі колимаги: учасник ринку описав, що тепер повезуть до України

Нові законопроекти дають мало позитиву для автоімпортерів.

Водії "євроблях" добилися можливості розмитнити в Україні навіть дуже старі автомобілі або "будь-яку кіптяві і димливі колымагу". При цьому, для нових авто залишили заборону на ввезення Євро 1,2,3,4, а можна тільки Євро-5.

Таку оцінку новоухваленим законопроектам 8487 і 8488 дав генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці в Facebook.

Він заявив, що після набуття чинності законів акциз зменшиться у 5-38 разів залежно від об'єму двигуна. На його думку, "для більшого обсягу – більше зменшили".

"Бляхери домоглися свого: жодного контролю за техстаном блях (сертифікація – це не ТО). Не запровадили щорічний транспортний збір на бляхи за принципом: "Чим старше авто, тим більше платиш" (хоча пропозиції і поправки були)", - написав Назаренко.

При цьому, він нагадав, що в Євросоюзі техогляд для автомобілів є.

"Для євроблях не ввели техогляд старих авто одночасно зі скасуванням екологічних стандартів (хоча пропозиції були) і в ЄС техогляд є, а кіптяві і димливі бляхи там можна тримати тільки у гаражі", - уточнив Назаренко.

Він, однак, заявив, що законопроекти дають мало позитиву, а більше негативу для автоімпортерів. Тому він також підтримує ідею накласти вето на законопроекти 8487 і 8488.

Чого домоглися бляхеры, змусивши ВР проголосувати за Закони 8487 і 8488? 1) Повного скасування в Україні всіх екологічних...

Опубліковано : Nazarenko Неділю, 11 листопада 2018 р.

Раніше згадувалося, що Український автопром пережив черговий обвал у жовтні. В Україні зафіксували чергове зниження виробництва автомобілів.

Відео Власники "євроблях" влаштували протест під ВР

В урядовому кварталі Києва власники авто на "євробляхах" вимагають доступного розмитнення машин. Водії налаштовані стояти під стінами ВР, доки нардепи не виконають їхні вимоги. 

Власники "євроблях" влаштували протест під ВР

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів