Київська митниця затримала "євробляху" за 600 тисяч євро

Київська митниця затримала "євробляху" за 600 тисяч євро

facebook.com

На власника вже наклали серйозний грошовий штраф.

Київська митниця спільно з Нацполіцією України викрито незаконне перебування на митній території Україні автомобіля Lamborghini Aventador.

Про це повідомляє "Київ Автомобільний" у Facebook.

Зазначається, що під час перевірки електронної митної бази даних Київською митницею встановлено, що цей транспортний засіб ввезений на територію України через одну з митниць на українсько-польському кордоні громадянином Ізраїлю в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року ще в лютому 2020 року.

"Згідно із наявною інформацією, автомобіль по закінченню строку вивезений за межі України не був, та з заявою щодо продовження терміну тимчасового ввезення спорткару його власник до митниці не звертався.

Таким чином, елітний автомобіль Lamborghini Aventador став предметом порушення митних правил, оскільки громадянин, який його завіз на територію України, порушив українське митне законодавство", - йдеться в повідомленні.

Так, за виявленим фактом Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ч.6 ст 481 Митного кодексу України, автомобіль тимчасово вилучено, а матеріали справи митниця скерувала до суду. Днями по цій справі судом винесено рішення, відповідно до якого на громадянина Ізраїлю накладено штраф у розмірі 170 тисяч грн.

Наступна публікація