Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко озвучив, коли у Києві візьмуться за порушників паркування

У столиці очікують сертифікації засобів фото- і відеофіксації.

Вже у квітні 2019 року у Києві планують розгорнути активну боротьбу з порушниками паркування.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на інтерв'ю мера Києва Віталія Кличка у Давосі.

Взятися на практиці за паркування з порушеннями, закон про яку вже ухвалений, дозволить сертифікація засобів фото- і відеофіксації. Так що порушників можуть почати штрафувати і пізніше.

"Ми зараз сертифікуємо і сподіваємося, що вже у квітні поліцейські будуть оснащені, тому що евакуювати машину можна лише з фото- і відеофіксацією, в іншому випадку це не працює", – зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що паралельно місто починає впровадження програми з паркування, для будівництва і обладнання яких намічено активно залучати приватний бізнес, що дасть великий поштовх для інвестицій.

Нагадаємо, що в Києві пропонують підвищені заходи безпеки біля шкіл і дитсадків. У столиці можуть ввести обмеження швидкості до 30 км/ч біля шкіл і дитсадків. Для контролю пропонують встановлювати камери, які будуть розпізнавати номери автомобілів.

ВідеоЯк боротися з хаотичним паркуванням у дворах будинків

У столиці пішоходи “віддячили” водієві автомобіля за парковку на зупинці громадського транспорту - закидали автівку сміттям та відірвали номерний знак. Взагалі ситуація з паркуванням в українських містах катастрофічна. Водії запарковують узбіччя та тротуари. Та якщо ситуація з такою парковкою зрозуміла і за порушення є чітко прописаний штраф, то роз'яснення потребує парковка у дворах багатоквартирних будинків. Чи законна така парковка та як боротись із порушниками правил - дивіться в сюжеті. 

Як боротися з хаотичним паркуванням у дворах будинків

Залиште свій коментар

Вибір редакції