Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко розповів, коли у Києві відкриють Борщагівський шляхопровід

Ремонтні роботи на мосту ведуться цілодобово.

Станом на початок серпня у Києві на Борщагівському шляхопроводі уже забетоновано нові монолітні плити трамвайної частини на двох прогонах та частково – автомобільного проїзду.

Про це йдеться у відео, яке з'явилось на сторінці "Кличко – мер" у Facebook.

Зазначається, що дорожники уже розібрали дорожнє полотно і наразі бетонують монолітні плити прогонів. Також вони демонтують бетонні балки, які непридатні для подальшої експлуатації.

Крім того дорожники уже розпочали монтувати та зварювати трамвайні рейки на шляхопроводі, а ще вони армують та демонтують тротуарні блоки. Усі роботи виконуються цілодобово.

У відео зазначається, що рух трамваїв та частково автомобілів буде відновлено у вересні.

Друзі! Літо - найгарячіша пора для дорожників. Бо це - активна фаза ремонту доріг, проїздів, мостів і шляхопроводів. У числі інших об’єктів у столиці триває ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса. Шляхопровід, що з моменту здачі в експлуатацію в 1967 не зазнавав капітального ремонту, перебував уже в аварійному стані. Тому потребував невідкладного оновлення. Роботи видалися масштабними: ремонт опор, несучих конструкцій, мостового полотна автопроїздів, трамвайної частини та тротуарів. На початок серпня вже виконані роботи з бетонування монолітної плити трамвайної частини на двох прогонах та частково -автомобільного проїзду. Сьогодні дорожники продовжують роботи із заміни балок, армування та демонтажу тротуарних блоків. Паралельно тривають роботи зі зварювання трамвайних рейок для їх подальшого монтажу. Уже наприкінці вересня плануємо відновититрамвайний рух. До кінця 2019 року відновимо і рух авто оновленою частиною шляхопроводу. А з весни 2020 року розпочнуться роботи на протилежній частині шляхопроводу.

Опубликовано Кличко - мер Понедельник, 5 августа 2019 г.

Раніше згадувалось, що міст Патона визнаний аварійним. Чому його ремонт відкладають і до яких лих це може призвести.

Залиште свій коментар

Вибір редакції