Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи вирішать, чи варто вдесятеро збільшити штраф за їзду без ременя безпеки

У Раді розглянуть новий законопроект.

Нардепи можуть вдесятеро збільшити штрафи за непристебнутий ремінь безпеки і ухвалити у першому читанні законопроект 10131.

Проект закону уже підтримав під час засідання 10 квітня Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Нові норми можуть збільшити стягнення за непристебнутий ремінь безпеки від 51 до 510 гривень. Крім того, пропонується до такої ж позначки підвищити штраф за їзду на мотоциклі без шолома.

Також Раді рекомендують прийняти законопроект 10130 і збільшити до 510 гривень штраф за перевезення дітей до 12 років без автокрісел. Наразі закон тільки рекомендує перевозити малюків у спеціальних кріслах, але ніяк не карає автомобілістів, які не дотримуються відповідної вказівки.

Варто відзначити, що у грудні 2018 року нардепи вже розглядали законопроект про підвищення відповідальності за перестегнутый ремінь безпеки. Тоді штраф повинні були збільшити приблизно до 850 грн, але у Раді його провалили і покарання залишилося на позначці 51 грн.

ВідеоУдесятеро можуть збільшити штраф за непристебнутий пасок безпеки

Тобто до понад півтисячі гривень. Такий законопроект зареєстрований у парламенті. Зараз на дорогах захищають себе паском 15% водіїв. А якби ними користувалися всі учасники дорожнього руху, то це могло б врятувати тисячі життів.  

Удесятеро можуть збільшити штраф за непристебнутий пасок безпеки

Залиште свій коментар

Вибір редакції