Конфлікт через автокрісло. Таксист зняв розгніваного батька, якому він відмовив у перевезенні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вимагав везти його з дитиною, незважаючи на відсутність автокрісла.

У Києві чоловіка розгнівав таксист, який відмовився везти його з дружиною та дитиною через відсутність автокрісла.

Відео інциденту з’явилось на сторінці "Киев Оперативный" у Facebook.

На ролику помітно, що розгніваний замовник вимагає, щоб його з сім’єю завезли згідно із замовленням, але таксист зауважує, що за новим законом він не має права перевозити дітей віком до 12 років без автокрісла.

Чоловіка з дитиною така відповідь водія обурила і він продовжував вимагати перевезти його. Розгніваний пасажир заявив, що він уже оплатив проїзд онлайн, а відсутність автокрісла – це уже його особисті проблеми.

Таксист продовжував наполягати, що без автокрісла він перевозити дітей не може, а щоб повернути кошти чоловікові порадив звернутись до служби підтримки. На цьому перепалка завершилась. Чоловік грюкнув дверима автівки та пішов з сім’єю, імовірно, викликати ще одне таксі.

До вашої уваги "протистояння" водія таксі, який дотримується законів, та батьків, які не можуть отримати послуги перевезення. Чию сторону підтримуєте більше?

Опубликовано Киев Оперативный Среда, 27 ноября 2019 г.

Нагадаємо, що голова асоціації таксистів "розгромив" закон про перевезення дітей в автокріслах. В асоціації розповіли, що у законі йдеться про "спеціальні засоби", а не про автокрісла.

Відео Бояться штрафів: українські таксисти відмовляють пасажирам з дітьми через відсутність автокрісел

Автокрісло - найдієвіший засіб безпеки для дитини в авто. Це визнали в ООН. Краще захистити малечу в автомобілі просто неможливо. Майже місяць минув з моменту, коли за відсутність автокрісел для дітей в Україні запровадили штраф. І один із перших результатів був неочікуваним - дітей тепер відмовляються возити в таксі або ж завищують тарифи. Карл Волкогон розбирався в ситуації.

Бояться штрафів: українські таксисти відмовляють пасажирам з дітьми через відсутність автокрісел

Залиште свій коментар

Вибір редакції