Криклій поділився приголомшливим планом розбудови українських доріг 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На наступний рік заплановано капітальні ремонти головних трас та регіональних доріг.

За 2020 рік в Україні планують відновити близько чотирьох тисяч кілометрів доріг, на ремонт яких з бюджету виділять 73 млрд грн.

Про це 12 листопада під час презентації "To do list" заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, додаткові 300 млн на реставрацію регіональних доріг виділить Європейський банк реконструкції та розвитку, а ще досягнуто домовленості про додаткові 450 млн євро на капітальний ремонт траси Одеса–Київ та будівництва об'їзду Львова.

Він також зауважив, що навіть бюджетні 73 млрд грн на 40% перевищують інвестиції попередніх років. Криклій підкреслив, що гроші підуть на капітальний ремонт або повну реконструкцію важливих шосе. Так, внаслідок цього, для відновлених доріг він розраховує отримати гарантію на 10-15 років.

При цьому він зауважив, що дороги будуватимуть не лише між обласними центрами, а й між населеними пунктами та районами.

"Разом з місцевою владою робимо дороги між населеними пунктами та районами. І головне - робимо дорогу до кожної опорної школи, лікарні, інших соціальних об’єктів", - зазначив Владислав Криклій.

Крім того, бюджетні кошти підуть на підвищення безпеки на дорогах – на це буде виділено 3,2 млрд грн, що удвічі більше минулорічних інвестицій. За ці кошти буде наведено дорожну розмітку та пішохідні переходи, встановлено світлофори, ліхтарі, амортизаційні відбійники та розмітку зі світловідбивачами.

Також згадана сума піде на будівництво порядку 270 розв’язок кільцевого типу та закупку 200 спеціалізованих транспортних засобів для рятувальників. А ще для запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху для доріг державного значення передбачено закупку понад 300 комплексів.

Нагадаємо, що у Карпатах планують звести величезне шосе, яке з’єднає курорти трьох областей. Майбутня траса повинна серйозно спростити пересування західними регіонами України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції