Міністр Криклій розкрив подробиці проєкту рекордного бюджету-2020 на дорожні роботи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мінінфраструктури планують запустити нові масштабні дорожні проекти.

2020 року в Україні на ремонт та будівництво доріг планують виділити рекордні 74,4 млрд грн.

Про це написав міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Facebook з посиланням на проєкт Державного бюджету на 2020 рік.

За його словами, на розвиток дорожньої мережі та утримання доріг планують витратити 38,0 млрд грн. На будівництво та ремонт доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах виділять 22,2 млрд грн.

Крім того у підвищення безпеки дорожнього руху планують інвестувати 3,2 млрд грн.

Ще 6,3 млрд грн підуть на виконання боргових зобов’язань. Бюджет дорожнього фонду, імовірно, становитиме 69,7 млрд грн. Це все одно рекордна сума, бо на 2019 рік на ремонт доріг виділяли 55 млрд грн.

У завершення Криклій додав, що в Україні з’являться цілі нові хайвеї, а з ремонтами по 40 метрів дороги та на сторінках Facebook буде покінчено. Він підкреслив, що в "Укравтодорі" буде наведено лад, а виділені на ремонт місцевих доріг кошти насправді будуть використані, а не лежатимуть у банках.

Вчора проєкт Державного бюджету на 2020 рік був затверджений Урядом. Він передбачає рекордний обсяг фінансування...

Опубликовано Vladyslav Kryklii Понедельник, 16 сентября 2019 г.

Нагадаємо, що Рада ухвалила закон, за яким українські дороги почнуть ремонтувати за гроші порушників правил дорожнього руху. Кошти зі штрафів тепер будуть направлятись у дорожній фонд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції