Криклій розповів, коли Рада розгляне закони щодо розмитнення "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стосовно питання доступного розмитнення була проведена спеціальна нарада на чолі з прем’єр-міністром.

До кінця січня 2020 року у Верховній Раді планують розглянути законопроєкти 2342 та 2345 про бюджетне розмитнення "євроблях" та загалом автомобілів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, стосовно питання "євроблях" відбулася нарада під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Він зауважив, що документи так і не було розглянуто нардепами у грудні через певні протистояння у Раді, але про них не забули.

"В пріоритетних законопроєктах 2342 і 2345 буде розглянуто якраз ті питання, які підіймались "Авто-євро-силою" щодо автомобілів на європейській реєстрації, щоб уже у січні ми їх розглянули у Верховній Раді", - сказав Криклій.

Він додав, що жодних бар'єрів щодо документів, які стосуються так званих євроблях, не створюється.

У МВС своєю чергою повідомили, що за результатами засідання на чолі з Гончаруком було досягнуто порозуміння з "євробляхерами" і згадані законопроєкти щодо доступного розмитнення Кабмін розгляне уже на першому засіданні 14 січня.

Нагадаємо, що нардепи відтермінували штрафи за "євробляхи" до 31 грудня 2019 року. За законопроєкт проголосували уже у другому читанні.

Відео Низка мітингів відбувається поблизу Верховної Ради – рух транспорту там ускладнений

Зокрема, протест власників автомобілів із єврореєстрацією, мітинг проти продажу землі, також люди виступають за свободу слова . Так звані євробляхери поставили свої автомобілі уздовж вулиці Грушевського, тож рух нині можливий лише двома смугами - поліцейські намагається його зорганізувати.  

Низка мітингів відбувається поблизу Верховної Ради – рух транспорту там ускладнений

Залиште свій коментар

Вибір редакції