Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криклій розповів, як приватні компанії проводитимуть техогляд авто

Криклій розповів, як приватні компанії проводитимуть техогляд авто

Авто будуть проходити перевірки під наглядом камер.

До 2022 року в Україні планують повністю впровадити техогляд.

Про це в студії програми "Сніданок з 1+1" розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, спочатку техогляд повернуть для вживаних авто, які вперше ввозять до України, потім для переобладнаних авто, а на завершення взагалі для усіх машин.

Він нагадав, що перевірки уже повернули для комерційного транспорту. Їх здійснюють приватні фірми, а держава виконує винятково лише інспекційний контроль. При цьому, за словами Криклія, можливість усе "вирішити" за гроші тут знижують за рахунок обов’язкової фотофіксації.

"Впроваджено обов’язково фотофіксацію. Тобто без авто вже не може відбутись проходження техогляду. Звісно, це треба доопрацювати, щоб був і відеозапис, і перевірка, і повна несправність, і це все зберігалося, як у європейських країнах", - зазначає міністр.

Він зауважив, що саме фото- та відеофіксація дозволить повністю знищити можливість "за 50-100 доларів просто отримати (техогляд) і нікуди не їхати".

Криклій підкреслив, що це питання безпеки і технічного стану автомобіля, а також екології.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Навіщо депутати планують повернути обов'язковий техогляд для всіх автомобілів? Які вимоги євробляхерів уряд планує задовольнити і коли їм озвучать остаточну формулу розмитнення? І на яких умовах планують передати вокзали в концесію? На ці та інші запитання відповідає міністр інфраструктури Владислав Криклій – в нашій студії.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Раніше згадувалсоь, чому та коли відновлять перевірку технічного стану машин. Зазначається, що першим нововведення нібито торкнеться "євроблях" і переобладнаних авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції