КСУ змінив форму розгляду справ щодо автофіксації порушень ПДР

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КСУ змінив форму розгляду справ щодо автофіксації порушень ПДР

УНІАН

Це було мотивовано високим суспільним інтересом.

Велика палата Конституційного суду України у четвер, 27 травня, змінила формат розгляду справ у разі порушення Правил дорожнього руху, зафіксовані в авторежимі.

Про це передає РБК-Україна з посиланням на Telegram-сторінку представниці Верховної Ради у КСУ Ольги Совгирі.

"Конституційний Суд задовольнив клопотання Верховної Ради, подане на підставі звернення МВС України, щодо зміни форми провадження у цій справі з письмової на усну і залучення МВС України як залученого учасника конституційного провадження", - йдеться в повідомленні.

Совгиря зазначає, що клопотання було мотивовано високим суспільним інтересом до цієї справи і значним впливом ухваленого судом рішення на подальшу можливість притягнення водіїв і власників авто в Україні за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі.

"Конституційний суд розгляне цю справу із заслуховуванням усних пояснень учасників конституційного провадження і залучених експертів та з прямою трансляцією засідання. Про дату засідання КСУ у цій справі буде повідомлено пізніше", - додала парламентар.

Раніше розповідалося про те, що президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо "листів" щастя" за порушення ПДР.

Наступна публікація