Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільйон українців уже завантажили водійські права на смартфон

Здебільшого застосунок завантажують користувачі Android.

Електронний застосунок "Дія", через який автомобілісти можуть показувати водійське посвідчення і техпаспорт зі смартфона, завантажило уже понад мільйон користувачів.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Fedorov.

У публікації зазначається, що загалом застосунок завантажило 1 047 403 унікальних користувачів, з яких 870 тисяч пройшли авторизацію.

При цьому зазначається, що здебільшого "Дію" встановлювали на смартфони з операційною системою Android:

  • 646,1 тисячі – користувачі Android,
  • 398,1 тисячі – користувачі iOS.

Зі згаданої кількості було 869,4 тисячі запитів на отримання водійських прав і 378,3 тисячі на отримання техпаспорта.

При цьому зазначається, що розробники "Дії" працюють над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з відображенням документів.

Нагадаємо, що водії зможуть показувати автоцивілку зі смартфона уже найближчим часом. Документ стане третім серед тих, якими користуються автомобілісти.

Відео Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Ще рік тому це могло здатися фантастикою, а сьогодні – вже реальність. Посвідчення водія та техпаспорт на авто відсьогодні в смартфоні. 30 січня офіційно запрацює додаток “Дія”. Його достатньо просто завантажити собі на телефон. Тестували додаток кілька місяців, аби зробити зручним і безпечним. А вже в лютому в смартфоні буде ID-картка громадянина України та інші документи. Про нову еру державних послуг, за якими вже не доведеться бігати по інстанціях і годинами стояти в черзі – у сюжеті Сніданку.  

Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Залиште свій коментар

Вибір редакції