Міністерства і комітет Ради обіцяють зглянутись над власниками "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Період розмитнення продовжувати не будуть.

В Україні чиновники міркують над запровадженням пільг для власників "євроблях", які не можуть собі дозволити розмитнити автівки.

Про це 14 травня повідомила голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає "Еспресо".

За словами чиновниці, у комітеті планують зглянутись над тими, хто не може взяти кредит чи позичити гроші на розмитнення "євробляхи". Вона розповіла, що уже ведуться консультації з експертним середовищем та Міністерством соціальної політики для вирішення проблеми.

“Це має бути підзаконний акт, розроблений ДФС, погоджений Міністерством фінансів та Міністерством соціальної політики”, - пояснила Южаніна.

Разом з тим глава комітету зазначила, що продовжувати період розмитнення таких авто без застосування штрафних санкцій не планують. Южаніна вважає, що це нічого не вирішить.

Нагадаємо, що активісти на "євробляхах" готуються до масштабного протесту 15 травня. Пікет проведуть з вимогою відтермінувати шалені штрафи.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Залиште свій коментар

Вибір редакції