Міністр Криклій розповів, як в Україні захистять нові дороги від руйнування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На важливих трасах планують встановити дві сотні комплексів зважування вантажівок.

В Україні за найближчі два роки планують встановити сотню нових автономних комплексів для зважування фур на дорогах.

Про це під час прямого включення розповів очільник Мінінфраструктури Владислав Криклій в ефірі програми "Право на владу" на 1+1.

За його словами, саме системи автоматичного зважування вантажівок повинні зберегти нові траси. Зазначається, що комплекси виключають фактор людського втручання і усі вантажоперевізники будуть змушені платити штрафи у разі надмірної ваги транспорту.

Криклій говорить, що загалом фокус Мінінфраструктури буде наведений на підвищення безпеки на дорогах. Так, поруч з комплексами автономного зважування на дорогах повинна запрацювати і система автоматичної фото- та відеофіксації.

Також він додав, що розвивати дорожню інфраструктуру в Україні планують ще й за рахунок концесій.

"Там, де держава не у змозі продемонструвати той рівень підготовки, компетенції і, нажаль, у нас залишаються такі чиновницькі, а не менеджерські підходи, ми зможемо це передати приватному сектору", - говорить Криклій.

Тобто до дорожних проєктів будуть залучати інвесторів, які будуть захищені через концесійні закони, а держава матиме зовсім інший рівень інфраструктурних проектів, зазначив міністр.

Нагадаємо, що новий очільник "Укравтодору" розповів, як знищити корупцію у відомстві. У відомстві планують запровадити міжнародний контроль під час будівництва важливих шосе.

Відео Право на владу за 28 листопада 2019 року

Дорогі дороги. Масштабні автотрощі, п’яні вбивці за кермом, безлад на дорогах, повсюдне крадійство та ями, в які провалюються авто - українська повсякденна реальність часто схожа на безвихідь, де без сліду розчиняються зусилля чергових реформаторів. Тепер за ці “авгієві стайні” взявся новий уряд Гончарука. Чи здолають застарілі біди молоді енергійні новачки? Як зупиняли безлад в інших країнах та чи спрацюють їхні рецепти в Україні? Чи варто робити закон значно суворішим до порушників? Про все це - у ток-шоу "Право на владу".  

Право на владу за 28 листопада 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції