Міністр Криклій зустрівся з далекобійниками. На які поступки він погодився

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сторони домовилися про зміну принципів видавання дозволів на міжнародні перевезення.

Міністерство інфраструктури пішло на деякі поступки далекобійникам, які влаштували масштабні акції протесту в урядовому кварталі.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що голова мінінфраструктури Владислав Криклій зустрівся з представниками мітингувальників і повідомив, що сервіс електронного бронювання дозволів для перевізників вантажів – єдина прийнятна система роботи.

Разом з тим, для перевізників планують скасувати обмеження 1/12 на країни, в які бракує пропусків.

За новими домовленостями, також буде встановлено обмеження на видавання дозволів на проїзд у дефіцитні країни. Зокрема, на одну фуру можна буде отримати не більше двох дозволів на місяць. При цьому оформлення другого можливо буде лише після використання і повернення попереднього. Виняток планують встановити тільки для дозволів, де для одного перевезення необхідно два–чотири дозволи.

Крім того, представники Кабміну та далекобійників обговорили, як система блокуватиме тих, хто бронює дозволи, але фактично їх не використовує. Зокрема, були запропоновані такі критерії: легальний перевізник, сплачує податки, здійснює рейси, а не бронює дозволи, щоб потім їх продати.

Міністр Криклій анонсував, що в найближчому майбутньому відбудеться переведення оформлення всіх дозволів через електронне замовлення і пообіцяв продовжити переговори з іншими країнами щодо збільшення квоти на міжнародні автоперевезення для українських перевізників.

Раніше Гончарук жорстко відповів на вимоги далекобійників під Кабміном. Перевізників попередили, що ніхто не буде скасовувати інноваційні електронні системи.

Відео В урядовому кварталі через протест перевізників утворився затор

Транспортний колапс у середмісті столиці. В урядовому кварталі припаркувалися фури та десятки маршруток. Яка причина затору – у сюжеті.  

В урядовому кварталі через протест перевізників утворився затор

Залиште свій коментар

Вибір редакції