Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони отримало партію всюдихідних броньовиків "Новатор"

Військові авто здатні долати до тисячі кілометрів без дозаправок.

15 листопада Міноборони України отримало першу партію всюдихідних броньовиків "Новатор".

Про це повідомляє пресслужба підприємства-виробника Ukrainian Armor.

Судячи з інформації, броньовик має повний привід та обладнаний 6,7-літровим турбодизельним двигуном. Трасою він здатен розвивати швидкість від 140 до 170 км, залежно від типу мотору. Без дозаправок "Новатор" може проїхати до 700 км пересіченою місцевістю і до тисячі кілометрів – дорогами.

Крім цього зазначається, що без додаткової підготовки броньовик здатен долати водойми глибиною до 1,4 метра і підйоми до 60%.

Спеціально для підвищення прохідності для цієї модифікації "Новатора" розроблена унікальна підвіска, яка може змінювати кліренс до 80 мм для подолання перешкод та їзди бездоріжжям. Також авто комплектується повністю автоматичною централізованою системою підкачки коліс.

Одночасно з передаванням замовлення для представників Міністерства оборони була проведена демонстрація "Новатора" з бойовим модулем "Іва", оснащеним кулеметом калібру 12,7 мм. Він може бути також укомплектований кулеметом калібру 7,62 мм.

Броньовики "Новатор"_1
Ukrainian Armor

Раніше згадувалось, що армія України отримала партію нових військових вантажівок. На знімках помітно чотири транспортних засоби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції