Від літа центри міст захистять від напливу автівок. Влада запропонувала конкретні зміни

Нова норма дозволить проектувати стоянки-перехоплювачі на в'їздах до міст.

Від 1 липня 2019 року у містах України зможуть проектувати перехоплювальні стоянки на виїздах для розвантаження центрів від автівок.

Таку зміну внесли до оновлених державно-будівельних норм, написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Стоянки-перехоплювачі дозволять власникам авто, які приїздять до великого міста, залишити автівку на виїзді, а самим дістатись до потрібного місця уже на громадському транспорті. Це дозволить зменшити затори на вулицях, зменшити завантаженість міських стоянок та знизити рівень забруднення повітря у містах.

Такі стоянки планують зводити поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метро, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованого на під’їзді до центральної частини міста. Мінімальна відстань до вказаних об’єктів – 150 м.

На таких перехопливих стоянках 50% паркомісць буде призначено для довготривалого зберігання автівок протягом дня, а 25% - винятково для тих, хто хоче залишити машину на кілька годин.

У повідомленні також йдеться, що практика таких стоянок уже вдало застосована в Європі та у низці інших країн світу.

ПЕРЕХОПЛЮЮЧІ АВТОСТОЯНКИ для вирішення проблем із заторами і нестачею парковок у великих містах - #якісназміна №520 ✅,...

Опубликовано Lev Partskhaladze Понедельник, 15 апреля 2019 г.

Нагадаємо, що у Мінрегіоні пропонують проектувати косі пішохідні переходи. Вони повинні зменшити кількість аварій з перехожими.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів