В Україні готуються зводити паркінги на ТРЦ і громадських будівлях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Облаштування паркомісць дозволять нові будівельні норми.

В Україні планують розміщувати стоянки на дахах торгово-розважальних центрів та інших громадських споруд.

Про це повідомляється на сайті "Урядовий портал".

Так, у проекті нових Державних будівельних норм йдеться про розміщення паркінгів саме на громадських будинків, тобто таких, які дозволяють використовувати свою поверхню у з різною метою.

Повідомляється, що це поширена практика у світі, коли на багатоповерхівках розміщують не лише паркінги, а й спортивні майданчики, парки чи навіть мінімістечка. Це дозволяє розвантажити вулиці серед іншого від автівок та раціонально використовувати простір.

При цьому, паркінги не з’являться на кожній громадські будівлі, а місця будуть вибиратись щоразу окремо. Разом з тим буде враховуватись техніка безпеки.

Відповідні зміни до ДБН вже затверджені та набудуть чинності орієнтовно через три місяці після офіційного опублікування.

Раніше згадувалось, що за проектом нових ДБН в Україні готуються захистити смуги громадського транспорту від заторів. У нових нормах, які розробляються, будуть рекомендації як потрібно влаштовувати смуги для автобусів та в якій смузі це краще робити для рейкового чи безрейкового транспорту.

Відео В аеропорту Нью-Джерсі на парковці спалахнули автівки

Вщент вигоріли півтора десятки легковиків. Пожежу загасили, з людей ніхто не травмувався. На роботі аеропорту інцидент ніяк не позначився. Що стало причиною займання – з’ясовують.

В аеропорту Нью-Джерсі на парковці спалахнули автівки

Залиште свій коментар

Вибір редакції