Мити чи не мити. Як зберегти кузов автомобіля взимку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зимою водіям варто особливо уважно дбати про покриття автівки.

Брудні калюжі, залишки снігу та солі - все це щодня залишається на автомобілі. Хімія, якою щедро посипають дороги, може нашкодити автівці, але й мийка взимку теж загрожує пошкодженнями лакофарбовго покриття.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Варто зазначити, що бруд потрапляє у мікротріщини на кузові та призводить до корозії й іржі. Особливо він небезпечний для потриманих авто, які уже й так мають пошкодження на заводському покритті. Тому, насамперед, власникам такого транспорту варто стежити за чистотою.

При цьому, мийка машини взимку теж несе певні загрози. Так, гаряча вода, яка потрапляє на загнаний із морозу автомобіль, може призвести до тріщин лакофарбового покриття. Воно навіть може віддуватись, якщо перепад буде надто разючим, а кузов має слабкі місця, які ще не відкрились власникові.

Такий самий ризик несе виїзд машини після гарячого душу на морозну вулицю.

Так, автомобіль однозначно варто мити, щоб подовжити життя його кузова. При цьому, краще це робити, коли на вулиці плюсова температура. Крім того, після мийки транспорт варто просушити. Додатковим захистом на майбутнє стане покриття твердим воском чи іншими захисними нанотехнологічними покриттями. Це дозволить не лише зберегти кузов та покриття, а й рідше мити автівку.

Детальніше про те, чи варто мити авто взимку дивіться у сюжеті "Сніданок з 1+1".

ВідеоЯк правильно мити автомобіль взимку

Миєш авто - ризикуєш пошкодити гумові деталі, лак та фарбу. Не миєш - ризикуєш отримати корозію та гнилий корпус через хімію на дорогах. Як правильно доглядати за машиною взимку – дивіться у сюжеті.

Як правильно мити автомобіль взимку

Нагадаємо, що автоадвокат розповів, чим загрожує водієві бруд на номерах. Водієві варто одразу після зауваження поліції протерти номерні знаки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції