Митники назвали провальні показники розмитнення "євроблях"

Продовження періоду розмитнення авто на єврономерах називають недоцільним.

За червень-липень в Україні митниці перереєстрували всього 341 "євробляху".

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Зазначається, що митники зробили висновок, що продовження періоду розмитнення недоцільне, бо за весну було перереєстровано значно більше "євроблях" – 3,5 тисячі одиниць.

При цьому відомо, що в Україні зараз 300-400 тисяч авто на єврономерах, власники яких свідомо порушують закон. Невідомо, чого вони очікують, адже уже від 24 серпня набуває чинності новий закон і поліція матиме право зупиняти та штрафувати авто без реєстрації.

Подробиці дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Відео Економічні новини: подорожчання цукру, зміні умов вступу до ВИШів та розмитнення єврономерів

Боїтеся дорожчання валют та продуктів? Час подивитись економічні новини та підготуватись до змін. Сьогодні ви дізнаєтесь про нові умови вступу до закладів вищої освіти та розмитнення єврономерів.

Економічні новини: подорожчання цукру, зміні умов вступу до ВИШів та розмитнення єврономерів

Раніше згадувалось, що Нефьодов розкритикував каталоги Schwacke і придумав, як оцінювати "євробляхи". Він пропонує скласти єдину базу вартості розмитнення автомобілів на основі даних про уже ввезені машини. Нефьодов підкреслив, що ціни неможливо вказати точно, але все ж вартість розмитнення однакових авто, незалежно від комплектації, повинна бути у приблизно однакових цінових рамках.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів