Митники озвучили, скільки сплачено за розмитнення 2,8 тисячі "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власники "євроблях" сплатили майже 200 тисяч гривень.

Станом на 14 грудня в Україні розмитнили майже 2,8 тисячі автівок на єврономерах від початку дії нових правил. Оформлення машин принесло до бюджету 187,1 млн гривень.

Про це повідомляє ДФС України.

При цьому, станом на 13 грудня було розмитнено  2,2 тис. автівок на 149 млн гривень. За добу було оформлено 575 автівок, за які сплачено 38 млн гривень.

Найактивніше розмитнюють автівки та зокрема так звані євробляхи у Чернівецькій області – 677 авто, Волинській – 604, місті Києві – 414 та Рівненській області – 202.

Варто зазначити, що лише на митниці "Сихів" у Львівській області за 13 грудня розмитнено 170 "євроблях". Загалом з моменту набрання чинності закону про зміни у розмитненні авто, у області оформили  779 авто на єврономерах.

Нагадаємо, що "євробляхи" почали розмитнювати за новими правилами від 25 листопада 2018 року. 

Раніше згадувалось, що Южаніна з Мінфіном написали зміни до процедури розмитнення "євроблях". Вартість авто пропонують визначати на основі платіжних документів власника.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції