Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міжнародне шосе Чернігів–Гомель показали на відео після ремонту

Дорога не бачила нового асфальту близько 40 років.

На Чернігівщині відремонтували міжнародне шосе Чернігів – Нові Яриловичі, яке востаннє реставрувалось близько 40 років тому.

Відео з місця ремонту з’явилось на сторінці регіонального "Укравтодору" у Facebook.

Зазначається, що роботи проводились на лівому проїзді траси біля Рівнопілля. Тут дорожники проклали вирівнювальний нижній шар нового покриття та верхнє асфальтне покриття. Транспортні потоки розділяє бар'єрне огородження T-Rail.

Крім того на шосе облаштували зупинку "Дачі", де ходить міська маршрутка, що везе людей до дачного масиву під Черніговом.

Загалом ремонт траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, яка веде до кордону з Білоруссю та до міста Гомель, розпочали ще 2018 року. У планах дорожників подальший ремонт покриття, який триватиме у 2019–2020 роках.

М-01 (Рівнопілля-Дачі), км 165-166 лівий проїзд

Демонструємо ще одну відремонтовану цьогоріч ділянку дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) - по лівому проїзду біля Рівнопілля Чернігівського району. Останній раз ремонтні роботи тут проводились у 80-х роках минулого століття. Вирівнюючий шар нового покриття з щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, верхній з щебенево-мастикового асфальтобетону. Транспортні потоки розділяє бар'єрне огородження T-RAIL. Навели лад і на зупинці "Дачі", де ходить міська маршрутка, що везе людей, до дачного масиву під Черніговом. ℹ️У 2018 році було розпочато роботи по відновленню ділянки дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, що веде в об'їзд Чернігова до кордону з Білоруссю. Ремонтуємо у цьому році і плануємо у наступному продовжити. Дана ділянка дороги М-01 приймає значний потік вантажного транспорту, що рухається з Чернігівщини до інших регіонів України та навпаки. Окрім того забезпечує автомобільний зв'язок нашої області, та й усієї країни, з Білоруссю. Кінцева точка автошляху КПП "Нові Яриловичі" - міжнародний пасажирський та вантажний митний пункт пропуску. Окрім торгово-економічних зв’язків, дана ділянка дороги для Чернігівської області становить і туристичне значення. Маємо суттєвий потік гостей з сусідньої Білорусі, що часто вихідними полюбляють приїхати до нас на шопінг та просто погуляти містом (кому цікаво, у мережі чимало відео про те, як сябри закупаються у Чернігові). А це, як ніяк, копієчка в бюджет нашого краю. Ще одна туристична "перлина" до якої веде ця ділянка дороги М-01 - це Голубі озера у Ріпкинському районі з прозорою блакитною водою. Звісно, дорога забезпечує і "доставку" інтуристів до інших регіонів України (сюдою їдуть пасажирські автобуси до столиці, а далі - на Чорне море).

Опубликовано Служба автомобільних доріг у Чернігівській області Четверг, 8 августа 2019 г.

Нагадаємо, що на Волині ремонтують важливе шосе до кордону з Польщею. Дорожники вже виконали близько половини запланованих робіт на трасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції