МВС виписало 15,5 тисячі тестових штрафів завдяки камерам фото- і відеофіксації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мережу камер планують значно розширити.

В Україні протягом місяця уже проводилось тестування роботи системи камер фото- і відеофіксації. Поліцейськими навіть винесено понад 15,5 тисячі тестових постанов про адміністративні правопорушення.

Про це йдеться на сайті МВС України.

В перспективі планується встановити 1776 камер для автоматичної фото- та відеофіксації. Із них 1187 штук у населених пунктах, а 589 – на дорогах державного значення. Наразі ж готуються зміни у трьох напрямах: законодавство, фінансування та технічна реалізація – для повноцінної роботи системи.

Тільки-но усі приготування буде завершено, камери почнуть повноцінно виконувати свою роботу. Кошти, які потечуть до бюджету за правопорушення, будуть розприділені таким чином: 50% – до Загального фонду, 30% – до бюджетів власників доріг, а ще 20% – до МВС.

У зв’язку з цим у запуску нової системи, яка серед іншого покликана зменшити аварійність та смертність на дорогах, зацікавлені низка відомств.

Раніше юрист пояснив, як поліції доведеться надсилати водіям "листи щастя" через "Укрпошту". Правоохоронці зіштовхнулись із новими складнощами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції