На дорогах діти. Водіям нагадали про безпеку руху біля шкіл

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поряд з навчальними закладами та біля інших місць, де збираються діти, автомобілістам варто дотримуватись деяких елементарних правил.

Від 1 вересня у школах України починається новий навчальний рік і водіям варто значно уважніше їхати біля шкіл, адже на вулицях можуть з’являтись неуважні малята.

Про це йдеться у повідомленні Патрульної поліції Києва у Facebook.

У публікації зазначається, що більшість дітей повернулись до міста з відпочинку і ще не адаптувались до насиченого дорожнього руху великого міста.

Тому автомобілістам радять дотримуватись деяких елементарних правил, щоб не нашкодити наймолодшим пішоходам. Водіям варто:

  • знизити швидкість перед проїздом пішохідних переходів та поблизу навчальних закладів, садочків та дитячих майданчиків,
  • якщо дитина стоїть біля краю пішохідного переходу, її потрібно обов’язково пропустити, бо вона може рушити останньої миті,
  • зверніть увагу, якщо автомобіль, що їде праворуч або ліворуч, почав різко гальмувати біля "зебри", слід також натиснути на гальмо – можливо машина пропускає пішохода,
  • подбайте про чистоту фар – чисті фари дозволять за поганої видимості побачити пішохода на набагато більшій відстані.

Крім того, патрульні зауважують, що батькам також варто нагадати дітям про те, як потрібно поводитись на дорозі. В ідеалі потрібно пройтись з ними до навчального закладу та показати, кудою варто переходити дорогу, на що потрібно звернути увагу, які дорожні знаки є на їхньому шляху та як себе поводити на пішохідних переходах.

Увага! На дорогах діти! Шановні дорослі! Вже за декілька днів у всіх школах столиці пролунає перший дзвоник і малеча...

Опубликовано Патрульна поліція Києва Пятница, 30 августа 2019 г.

Раніше патрульні нагадали пішоходам про правила дорожнього руху жахливим відео. Порушення заборон загрожує штрафами та навіть серйозними травмами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції