Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На дорогах гине вісім людей за добу. У Нацполіції пояснили, чому така велика кількість аварій

Одна з головних причин аварій, це повальне перевищення швидкості водіями.

Головною причиною жахливої кількості аварій в Україні, яка у кілька разів обігнала країни Європи за цим показником, є недотримання правил дорожнього руху та, зокрема, порушення водіями швидкісного режиму.

Про це в студії програми "Сніданок з 1+1" розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Так, від початку 2019 року в Україні сталося понад сто тисяч аварій, у яких загинуло більше як дві тисячі людей. При цьому у нас смертельні аварії стаються у чотири рази частіше, ніж в інших країнах Європи, а загальна кількість ДТП також виводить нашу державу в континентальні лідери.

За даними поліції, найбільше аварій стається через перевищення швидкості, але штрафи за таке порушення – від двохсот п'ятдесяти п'яти до п'ятисот десяти гривень. У той час у Німеччині перевищення швидкості коштуватиме порушнику 80-280 євро.

У п’ятірку найпоширеніших причин аварій також входять порушення правил маневрування та проїзду перехресть, недотримання дистанції та порушення правил проїзду пішохідних переходів.

Такі здавалося б банальні порушення приводять до того, що в Україні кожні три години гине одна людина внаслідок ДТП, а щодня своє життя на дорогах втрачають восьмеро. При цьому Білошицький зауважив, що важливо не лише вводити високі штрафи за порушення ПДР, а ще й прививати автомобілістам культуру поводження на дорозі.

Він зауважує, що українські водії починають сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху в Європі, але знову порушують, коли повертаються додому. За його словами, люди повинні зрозуміти, що порушення можуть призвести до жахливих наслідків, а не дозволять їм зекономити час чи ще щось.

Подробиці інтерв’ю з Олексієм Білошицьким у студії програми "Сніданок з 1+1" дивіться у відео.

Відео Як змусити українців дотримуватись ПДР - розмова з представником Нацполіції

Кожні три години в Україні гине одна людина внаслідок ДТП. Щодня своє життя на дорогах втрачають восьмеро. Що призводить до такої великої кількості аварій та як це змінити - поговоримо з заступником начальника Департаменту патрульної поліції України Олексієм Білошицьким. 

Як змусити українців дотримуватись ПДР - розмова з представником Нацполіції

Раніше юрист назвав десять законних причин для зупинки авто патрульними. Він зауважив, що це єдині підстави для перевірки автівки та водія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції