Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині чотири радари TruCam зафіксували тисячі порушень лише 2019 року

Три радари були розташовані у самому Києві.

Від початку 2019 року у Київській області патрульні зафіксували за допомогою радарів TruCam п’ять тисяч перевищень швидкості.

Про це повідомляється у групі "Безпечні дороги України" у Facebook.

Усі порушення були зафіксовано всього на чотири прилади. Причому три із них розташовані у Києві на Броварському проспекті, Саперно-Слобідській вулиці та на Столичному шосе.

Повідомляється, що з п’яти тисяч постанов про порушення 687 винесено через перевищення ліміту швидкості 50 км/год.

Швидкість фіксується виключно на аварійно-небезпечних ділянках і в місцях, де задокументована найбільша кількість ДТП. У планах було облаштувати цими системами фіксації також поліцейські автівки.

Раніше в КМДА повідомили, що наприкінці весни в Києві встановлять п’ять пристроїв фотофіксації швидкості на дорогах, а наприкінці літа – 15. Камери розташують у потенційно небезпечних місцях. Інформацію про такі місця надаватиме поліція. 50% суми штрафів надходитимуть до загального фонду Держбюджету, 30% – власникам доріг, і 20% – МВС і Нацполіції. Таку систему збиралися запровадити ще чотири роки тому.

В Київській області з початку року зафіксовано п’ять тисяч порушень на дорогах.Їх фіксували чотири радари TruCam, які...

Опубликовано Безпечні дороги України Пятница, 12 апреля 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві на деяких вулицях підвищили дозволену швидкість. Граничну швидкість підняли від 50 до 80 км/год.

ВідеоЯк працюють радари TruCam та скільки коштує перевищення швидкості

Поліцейські із радарами TruCam, які фіксують швидкість автівок, вже оштрафували 43 тисячі водіїв. І відтепер таких вимірювачів стало ще більше. Деякі водії й досі не звикли, що їх можуть контролювати поліцейські з радарами і виписати штраф просто на місці. Сніданок дізнався, де з’являться нові радари, та перевірив, як вони працюють. 

Як працюють радари TruCam та скільки коштує перевищення швидкості

Залиште свій коментар

Вибір редакції