На Полтавщині бізнесмен зняв 18 метрів нового відбійника

Дата публікації
Перегляди
4603
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Полтавщині бізнесмен зняв 18 метрів нового відбійника

Фото: Служба автомобільних доріг у Полтавській області

Підприємця навіть зняли на відео під час самовільного демонтажу.

На Полтавщині біля Лубен підприємець самовільно зняв 18 метрів нового металевого відбійника на трасі Київ-Харків.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області у Facebook.

До публікації прикріплено відео, на якому помітно, як двоє людей стоять просто серед шосе та демонтують відбійник, який розмежовує смугами протилежного руху.

Зазначається, що підприємець, якого звати Сергій Оніщенко, створив аварійно небезпечну ділянку та наніс шкоди державі на приблизно 50 тисяч гривень. Регіональний "Укравтодор" планує найближчим часом встановити нові відбійники знову. Тим не менш чоловік стверджує, що і в подальшому буде знімати розмежовувач.

При цьому у повідомленні не вказується, що підштовхує підприємця чинити протиправні дії та демонтувати відбійник.

Автодорівці зазначили, що протягом 2018-2019 років чоловік систематично перешкоджав проведенню будівельних робіт. Крім того він самовільно зайняв неподалік ділянку землі, яка належить Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Демонтаж бар'єрки_Лубни

Не минуло і тижня після запуску руху по обох проїздах на обході Лубен, як місцевий підприємець Сергій Оніщенко самовільно демонтував 18 метрів нового двобічного бар’єрного огородження на розподільчій смузі на км 201 автомобільної дороги #Київ_Харків (навпроти кафе "Вімга"). Протягом 2018-2019 років Сергій Оніщенко систематично перешкоджав проведенню будівельних робіт підряднику Служби – ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком". Даний громадянин здійснив самовільне зайняття земельної ділянки в межах смуги відведення автомобільної дороги Київ-Харків на км 201, яка належить на праві постійного користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області. Про усі вищевказані факти було проінформовано Лубенський відділ поліції, але незаконні дії Сергія Оніщенка продовжуються. Відповідні заяви подані до Поліція Полтавської області та вкотре до Лубенський відділ поліції. Демонтаж бар’єрного огородження створив значну загрозу безпеці руху на зазначеному відрізку автошляху та завдало шкоди державному майну (мінімум 50 тисяч грн). Точний розмір збитків обраховується. Відсутність бар’єрного огородження може стати причиною виникнення #ДТП. Аби запобігти аваріям воно буде терміново відновлене. Проте вказаний громадянин стверджує, що і в подальшому буде здійснювати ті ж самі протиправні дії, а тому зволікання у притягненні винного до відповідальності є недопустимим.

Опубликовано Служба автомобільних доріг у Полтавській області - офіційна сторінка Среда, 27 марта 2019 г.

Раніше "Укравтодор" заявив, що трасу Київ-Одеса серйозно пошкоджують зведенням незаконної АЗС. Автозаправку зводять у невідповідному місці і без потрібних документів.

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні
Наступна публікація