Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині люди ремонтують обласне шосе за власний кошт

В області немає грошей на капітальний ремонт.

На Тернопільщині місцеві жителі за власні кошти ремонтують дорогу обласного значення.

Про це йдеться у відео на YouTube-сторінці "Факти ICTV".

У сюжеті відзначається, що раніше жителям 15 довколишніх сіл обіцяли реанімувати 50 кілометрів дороги між Тернополем та Івано-Франківськом, але за умови співфінансування. Як результат, місцеві підприємства зібрали сто тисяч гривень на проектні роботи і ще два роки чекали на дії.

"Восени під дощем зробили півтора кілометра. Витратили 2 мільйони гривень. Після зими дороги не стало", - говориться у відео.

Уже згодом жителі за чотири тисячі гривень відремонтували два кілометри. Однак виявляється, що ремонтувати обласні дороги можуть лише профільні підприємства. Більше того – за роботи на обласній дорозі селянам можуть ще й виписати штраф – 680 гривень.

Разом з тим у Тернопільській обласній раді говорять, що на ремонт шосе потрібно 80 млн гривень, але грошей на це немає.

Нагадаємо, що на Львівщині оголосили, коли добудують зруйнований міст через Дністер. Шляхопровід спростить рух трасою Стрий-Тернопіль.

ВідеоКому гроші: тернопільські чиновники "порізали" дорогу, щоб уникнути тендерів

Коли ви робите ремонт у квартирі, то навряд чи замовляєте кожну стіну іншій бригаді будівельників. А от щодо ремонту доріг така схема може бути вельми прибутковою. Винахід від тернопільських чиновників: оголошувати тендери на кожні 40 метрів асфальту. Сотні таких закупівель-близнюків засвітилися в системі ProZorro. Яка в тому вигода і що загрожує вигадливим чиновникам – далі у сюжеті.

Кому гроші: тернопільські чиновники "порізали" дорогу, щоб уникнути тендерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції