Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Реставрацію планують завершити до кінця 2019 року.

20 червня о 13:00 на Черкащині перекриють на ремонт міжнародне шосе Вінниця – Умань у Христинівському районі.

Про це повідомляє регіональний підрозділ "Укравтодору" у Facebook.

Ремонтні роботи будуть проводитись на шляхопроводі над залізничними коліями біля села Сичівка. Для автомобілів тут уже облаштовано тимчасовий об’їзд з асфальтобетонним покриттям.

Також на об’їздній дорозі влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізничну колію. Він освітлюватиметься вночі, матиме шлагбаум та семафор. Крім того тут встановлено усі необхідні попереджувальні дорожні знаки.

Ремонт шляхопроводу планують завершити до 2019 року. Точних рамок у відомстві не вказали.

Ремонт шляхопроводу на Черкащині_2
www.facebook.com/Служба автомобільних доріг у Черкаській області

Реконструкція мосту передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття.

У повідомленні зазначається, що шляхопровід біля Сичівки було зведено ще у 1961 році. Тобто міст простояв ледве не 60 років. Варто зазначити, що шляхопровід входить до шосе M 12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка.

На час реконструкції шляхопроводу у Христиніському районі на міжнародній трасі М-12 рух автотранспорту здійснюватиметься...

Опубликовано Служба автомобільних доріг у Черкаській області Среда, 19 июня 2019 г.

Раніше згадувалось, що на трасі Київ-Знам'янка змінили напрямок руху: як об'їхати ремонт мосту. Об'їзд буде організовано у районі Миронівки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції