На український ринок вийшов новий китайський кросовер: названо ціни

На український ринок вийшов новий китайський кросовер: названо ціни

На український ринок вийшов новий китайський кросовер: названо ціни

ukrautoprom.com.ua

Ця модель пропонуватиметься в чотирьох комплектаціях.

В Україні стартував продаж нового міського кросовера - Haval Jolion.

Зазначимо, що цей китайський автомобіль володіє смарт-конфігурацією, найдовшою в своєму класі колісною базою (2 700 мм), а також одним з найбільш міцних кузовів в своєму класі (частка високоміцної сталі складає 73%).

Модель створена на новітній високоінтелектуальній модульній платформі L.E.M.O.N., яка завдяки полегшеній вазі забезпечує поліпшену маневреність, більш високий рівень безпеки та комфорту.

Головною особливістю новинки є смарт-конфігурація. Об'єднуючи камеру кругового огляду 360, автоматичний паркінг, адаптивний круїз-контроль, систему утримання в центрі смуги руху, а також систему допомоги під час руху в заторі, JOLION пропонує користувачеві новий досвід автономного водіння рівня L2.

Застосовується також й безліч інноваційних систем активного захисту таких, як система екстреного гальмування (AEB), система контролю дистанції попереду (FCW), система попередження зіткнення і перешкоди ззаду (RCW), моніторинг сліпих зон, інтелектуальне управління в поворотах і система розпізнавання дорожніх знаків (TSR).

ukrautoprom.com.ua

В Україні автомобіль пропонується в 4 комплектаціях, з переднім або повним приводом, 1.5-літровим бензиновим двигуном (143 к.с.) в парі з 6МТ або 7-ступінчастою трансмісією 7DCT мокрого типу з подвійним зчепленням на вибір.

Спочатку Jolion оцінили мінімум в 496 132 гривні. Тепер же він коштує від 517 244 гривні. Повнопривідні версії на етапі попереднього замовлення пропонували за 638 638 гривень. Зараз такі віддадуть за 659 750 гривень. Відзначимо, що в Україні споживачі можуть замовити додатково низку опцій, включаючи більш ошатну решітку радіатора. Вона обійдеться в 1 320 гривень.