На українському ринку реалізована партія надсучасних самоскидів Volvo нового покоління

На українському ринку реалізована партія надсучасних самоскидів Volvo нового покоління

specmachinery.com.ua

15 екземплярів незабаром вже розпочнуть свою роботу.

В Україні реалізували ще одну партію надсучасних самоскидів нового покоління - Volvo FMX.

У цьому випадку машини поставлені в трехосном виконанні 6X4, оснащені 13-літровими 420-сильними турбодизелями, автоматичними коробками передач і самоскидними кузовами марки Meiller-Kipper, передає Autocentre.

Зазначається, що цього разу було придбано 15 екземплярів цих самоскидів, які будуть задіяні на будівництві нових будівельних гіпермаркетів.

Що ж стосується ходової, то машини отримали більш потужну підвіску коліс - передні 10-тонні осі і задні здвоєні мости на 38 тонн, що для машин з колісною формулою 8X4 дозволяє збільшити корисне навантаження на 5,6 т. На моделі пропонуються двигуни робочим об'ємом 11 і 13 літрів потужністю від 330 до 540 к.с. і різні варіанти коробок передач, зокрема і повністю автоматичні.

Volvo FMX володіє чудовою прохідністю, оскільки має кліренс до 300 мм і вдосконалену систему керування міжосьовим і міжколесними диференціалами. А кому цього мало, зможе вибрати машини з повним приводом - 4X4 або 6X6.

Нагадаємо, що вантажівки Volvo FMX останньої генерації були презентовані на українському ринку восени минулого року. Ці машини отримали оновлений дизайн кабін - зі світлодіодними фарами, а також більш практичний і комфортабельний інтер'єр. Взагалі покупцям доступні шість варіантів кабін, включаючи спальні і дворядні на 7 місць.

Наступна публікація