На українському ринку з'явиться суперкомпактний електромобіль Citroen, який заряджається лише за три години

На українському ринку з'явиться суперкомпактний електромобіль Citroen, який заряджається лише за три години

Фото: citroen.ua

Мініатюрний електромобіль Citroen Ami вийде на український ринок.

Так, цей невеличкий транспортний засіб буде доступний в Україні у комерційній версії.

Про це повідомляє українське представництво Citroen.

Зазначається, що Citroen Ami Cargo має невеликі розміри: довжина - 2,41 м; ширина - 1,39 м; висота - 1,52 м. Разом з діаметром розвороту (лише 7,20 м), все це суттєво спрощує рух містом: маневрування і паркування. Маса цієї моделі становить 485 кг.

На відміну від стандартного Citroen Ami, версія Cargo є одномісною. Замість пасажирського сидіння передбачено 260-літровий відсік для поклажі. Вантажопідйомність авто становить 170 кг.

Головна особливість Citroen Ami Cargo в тому, що це електромобіль. Крім того, новинка дарує легке і безшумне водіння, а також хорошу динаміку під час їзди – завдяки обертовому моменту, який доступний вже з першого обороту ротора електромотора. Тяговий літій-іонний акумулятор ємністю 5,5 кВт/год заряджається від звичайної побутової розетки з напругою 220 В всього за три години. Водночас запас ходу моделі Citroen Ami Cargo сягає до 75 км, чого цілком достатньо для звичайних щоденних поїздок містом або в найближчому передмісті. Завдяки електромотору потужністю 6 кВт електромобіль розвиває максимальну швидкість до 45 км/год.

Фото: citroen.ua

Наразі до України вже ввезли один Citroen Ami Cargo, і він тестується різними транспортними компаніями та службами доставки. Електрокар позиціонують як всесезонну безпечну заміну скутерам і запропонують для корпоративних клієнтів. Ціна Citroen Ami Cargo в Україні ще не оголошена, але відомо, що у Європі він коштує від 7 тисяч євро.

Читайте також:

В Україні знищений під час війни автомобіль можна вибракувати безкоштовно: що для цього потрібно

На грецькому телебаченні показали сюжет, як "зливати" бензин з автомобілів

Патрульна поліція розвіяла десять міфів про ремінь безпеки в авто

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Електрокари
Наступна публікація