Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На власників "євроблях" почали робити бізнес шахраї

Для розмитнення авто на єврономерах автомобілісти шукають реальних власників.

Покупці "євроблях" після ухвалення законів 8487 і 8488 змушені шукати реальних власників авто для розмитнення. Як результат, з'явилося безліч пропозицій "дешевої" легалізації машин на єврономерах, які, як правило, поширюють шахраї.

Про це повідомляє AutoConsulting з посиланням на тематичні групи та спільноти.

Власникам "євроблях" пропонують різні схеми, серед яких: "двійники" і "втрачений техпаспорт" – це вже з розряду криміналу і спричинять за собою обов'язкову відповідальність.

Також в Інтернеті з'явилося багато пропозицій щодо пошуку власників авто у країні реєстрації. Притому, знайти і оформити документи на продаж авто пропонують абсолютно за різні суми, починаючи від 100 євро.

Разом з тим активісти закликають не користуватися послугами неперевірених приватних осіб і компаній. Вони пропонують звертатися безпосередньо до них, хоча чесно визнають, що у них такий комплект документів обійдеться дорожче.

Нагадаємо, що з'явилося офіційне роз'яснення нових стандартів реєстрації нерозмитнених авто. Порядок тимчасового ввезення автомобілів на іноземній реєстрації дещо змінився.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції