Біотехнології і камери. Презентовано проект іспитів, які ускладнять отримання водійських прав

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На екзаменах пропонують використовувати технологію розпізнавання обличь.

У Києві представили нову технологічну модель проведення водійських іспитів, яка допоможе перемогти корупцію.

Процедуру розроблено на основі сучасного міжнародного досвіду, пише УНІАН із посиланням на слова авторів ініціативи.

Базою нової моделі може стати біотехнологія розпізнавання облич, яка перевірятиме абітурієнта на кожному етапі складання екзаменів.

Так, комп’ютери під час складання теорії необхідно обладнати камерами, які перевірятимуть, чи не допомагають посторонні майбутньому водію. Під час кермування це також не складно впровадити.

"На смартфоні запускається програма, яка ідентифікує, хто прийшов, визначає маршрут складання екзамену та визначає правила та критерії – це вже зараз можна запускати і це вже готове", - розповіли автори нової моделі.

Зазначені нововведення - це лише база, яку реально почати впроваджувати уже зараз. На пізніших етапах можна контролювати трасу та усі параметри під час практичного іспиту: прискорення, колір світлофорів та поведінка біля пішоходів. Таку інформацію система буде автоматично додавати до картки іспиту.

Нагадаємо, що у Сервісних центрах МВС прокоментували чутки про скасування навчання на певні категорії. У відомстві не планують скасовувати навчання на непрофесійні категорії: легкові авто та мото.

ВідеоВодійські права без курсів - чим обернеться ця ініціатива

В Україні можуть дозволити складати іспити на водійські права без проходження курсів у автошколі. Нібито в такий спосіб держава позбавиться від корупційної складової. Чим обернеться ініціатива дозволити отримати водійські права без автошкіл, розповів Павло Черепін - ралійний штурман, віце-чемпіон світу в класі WRC.

Водійські права без курсів - чим обернеться ця ініціатива

Залиште свій коментар

Вибір редакції