Нацполіція назвала найнебезпечніші траси України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рівень смертей зростає на відремонтованих дорогах.

Станом на серпень 2019 року найнебезпечнішими трасами України визнані Київ-Чоп та Київ-Одеса.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Судячи із публікації, на цих шосе сталось найбільше аварій за січень–липень 2019 року. При цьому правоохоронці нарахували близько 58 доріг та окремих відрізків трас, де зросла кількість ДТП.

Антирейтинг найнебезпечніших шосе очолили:

  1. Київ-Чоп - 72 загиблих;
  2. Київ-Одеса - 56 загиблих;
  3. Київ-Харків-Довжанський - 39 загиблих;
  4. Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка - 38 загиблих;
  5. Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига - 23 загиблих.

Відзначається, що на деяких дорогах кількість смертей зросла просто аномально – на 400-550%. Одна з таких трас – Мукачево - Івано-Франківськ - Рогатин – Львів. Від початку року тут загинуло 17 осіб, а травми отримало ще близько сотні. Минулоріч цей показник був утричі меншим.

Ще поліція відзначила примітну закономірність, згідно з якою аварій стає більше після ремонту доріг. Наприклад, до ремонту траси Суми - Полтава, аварій тут було набагато менше, ніж тепер - по завершенню робіт. Всього, за даними поліції, від 1 січня до 31 липня 2019 року в ДТП на дорогах державного значення України загинуло понад 540 осіб.

Нагадаємо, що у ДТП на Львівщині загинув 6-річний хлопчик, ще 5 людей у лікарні. За попередньою інформацією поліції, один з водії обганяв попутні авто по зустрічній, перетинаючи подвійну суцільну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції