Нардеп від "Слуги Народу" нагадав про важливість законопроєкту щодо "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ковальов заявив, що за калькулятором митників вартість перереєстрації авто сягає 200-300% від його ціни.

Нардеп від партії "Слуга Народу" Олексій Ковальов нагадав про законопроєкт № 2342 щодо бюджетного розмитнення авто в Україні та розкритикував калькулятор митників, який створили на основі нинішніх норм розмитнення.

У своєму відеозверненні у соцмережах він нагадав, що саме він з активістами розробив згаданий законопроєкт, який може суттєво знизити розмір податків на машини.

Він зауважив, що за новоствореним митникам калькулятором вартість перереєстрації авто на українські номери сягає 200-300% від ціни самого транспорту.

Ковальов зауважує, що всього ним зареєстровано два законопроєкти № 2342 та № 2345, які серйозно знижують вартість розмитнення авто. Зокрема, вони передбачають відміну акцизу уже від кінця 2020 року. Також згадані документи передбачають пільги для певних верств населення та скасування акцизу на вантажівки, буси та інші категорії транспорту.

Нардеп розповів, що законопроєкт № 2342 також передбачає повне скасування коефіцієнту віку у формулі розрахунку мита за "євробляхи" та інші авто на єврономерах. Штрафів за розмитнення авто на єврономерах не буде за умови сплати добровільного внеску у 8,5 тисячі гривень, а якщо штраф вже сплачено, то добровільний внесок не потрібен.

Він узагальнив, що загалом нові закони дозволять серйозно знизити вартість розмитнення авто.

Як підсумок Ковальов звернувся до громадян з проханням познайомити обраних з їхніх регіонів нардепів з новими законопроєктами та пояснити, яка користь від них буде усім.

Нагадаємо ,що лідер "євробляхерів" розкритикував новий калькулятор митників і заявив про мітинг. Ярошевич переконаний, що новий сервіс підрахунків митної вартості машин створений в інтересах автоімпортерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції