Навколо Києва китайці побудують велику платну окружну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шосе з'єднає траси Київ-Одеса та Київ-Чоп.

Навколо Києва побудують концесійну кільцеву дорогу, яка з'єднає міжнародні траси на Одесу і на Чоп.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що "Укравтодор" і китайська компанія Poly Changda Engineering Co. Ltd підписали меморандум про співпрацю у рамках будівництва першого етапу нової Великої кільцевої дороги.

При цьому глава Мінінфраструктури Владислав Криклій зазначив, що нова домовленість – це важливий етап будівництва дороги. Також він розповів, як масштабне будівництво буде поповнювати бюджет у майбутньому.

"Наша мета – за п'ять років забезпечити 40%-е зростання економіки країни і для цього нам необхідно забезпечити масштабне будівництво по всій країні. Будь-який інфраструктурний проект дає віддачу з найбільшим мультиплікатором. Кожен вкладений долар сьогодні через рік буде давати плюс 2 долари для економіки", - говорить Криклій.

Судячи з його слів, дорога буде концесійною. Тобто, ймовірно, траси Київ-Одеса та Київ-Чоп з'єднають в обхід столиці платним шосе.

"В Україні ще не було досвіду концесійних доріг, тому дуже важливо починати такі проекти саме з великими надійними стратегічними партнерами", - говорить Криклій.

Також він висловив сподівання, що всі необхідні розрахунки будуть швидко завершені і від 2020 року можна буде стати до будівництва.

Раніше згадувалося, що будівництво бетонки Кропивницький-Миколаїв показали на фото. Національне шосе відбудовують на Миколаївщині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції