Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не акцизом єдиним: що підштовхує українців купувати електрокари

Не акцизом єдиним: що підштовхує українців купувати електрокари

Автомобілістів приваблює бюджетна "заправка" електромобілів.

В Україні від загальної кількості автівок уже близько 5% – електрокари. При цьому, покупців приваблюють як відмінені акцизи на їхній ввіз, так і значно дешевша "заправка" відносно машин на пальному.

За темпами зростання кількості електромобілів, Україна нині третя серед європейських країн, йдеться у сюжеті програми "Спецкор" каналу "2+2".

Так, якщо минулого року електромобілів реєстрували близько 250 на місяць, то 2018-го показник зріс до 500-600 автівок, про що свідчать навіть листопадові показники. При цьому, якщо навіть відкинути відміну акцизу та ПДВ, то варто зазначити, що кошти затрачені на зарядку електрокарів значно нижчі ніж на заправку бензинових авто.

Зокрема, один із власників електрокарів розповідає, що витрати на електрику зросли всього на 200 гривень після придбання еко-авто. Крім цього, автівка все ж не забруднює довкілля.

За прогнозами до 2022 року, поки будуть діяти привілеї, число електрокарів на дорогах України може зрости до 20% від загальної кількості машин. Й на стільки ж, за свідченням екологів, зменшиться загазованість повітря.

Подробиці дивіться у сюжеті програми "Спецкор".

Нагадаємо, що експерт прогнозує Україні навалу вживаних електрокарів через відміну акцизу. Законопроект робить імпорт електрокарів до України вигіднішим ніж їх виробництво тут.

Залиште свій коментар

Вибір редакції