Немає основи. "Укравтодор" пояснив, чому розвалюється траса Київ-Одеса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі ділянки шосе тримаються тільки за рахунок покриття.

Важливі українські шосе Київ-Одеса та Київ-Чоп розвалюються, тому що у доріг відсутня якісна основа, а зроблено тільки покриття.

Про це повідомив Славомір Новак в інтерв'ю Delo.ua з посиланням на розслідування "Укравтодору".

Разом з тим не можна звернутися за гарантійними зобов'язанням до підрядників, які ремонтували шосе, бо у договорах передбачено всього рік обслуговування.

Тепер же "Укравтодор" змушений перекривати найбільш проблемні ділянки дороги "картами" - великими латками з асфальту. На капітальний ремонт траси Київ-Одеса поки-що немає коштів.

Так, реставрація шосе передбачена у рамках окремо виділених коштів за програмою GO Highway. Спочатку ремонт проводитиметься в Черкаській області. Крім того, у відомстві обіцяють завершити будівництво моста через Хаджибейський лиман, де роботи були заморожені ще 2008 року.

Також за рахунок залучених раніше коштів Міжнародних фінансових організацій (МФО) і за рахунок економії 50 млн євро з попередніх проектів ведеться капітальний ремонт М-05 у межах Київської області.

Раніше Славомір Новак у великому інтерв'ю для ТСН розповів, коли в Україні з'являться якісні дороги. Серед іншого він сказав, що реальні зрушення відбудуться, коли Україна стане членом Євросоюзу.

ВідеоКоли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Сніг зійшов і ми знову побачили той самий жах: ями, в яких розбиваються авто, а часто і їхні пасажири. Де ж наші відремонтовані траси? Чому щойно збудовані дороги починають розвалюватися вже за пару років? Про все це журналісти розпитали Славоміра Новака. 

Коли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Залиште свій коментар

Вибір редакції