Неуважним "євробляхерам" пояснили, чи відтермінувала Рада шалені штрафи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власникам штрафних авто пояснили, що наразі відповідний законопроєкт перебуває на доопрацюванні у профільному комітеті.

Вночі 30 серпня нардепи підтримали законопроект 1030 про відтермінування штрафів за "євробляхи", але він ще не набув чинності.

Відповідне звернення до "євробляхерів" з’явилось в їхній спільноті у соцмережах.

У ролику зазначається, що перед набуттям чинності проєкт закону має пройти кілька етапів. Так, документ уже був поданий президентом України Володимиром Зеленським на попередній розгляд до Ради.

Нардепи законопроєкт уже підтримали, але тепер він має бути розглянутий і допрацьований профільним комітетом.

При цьому "євробляхерам" наголошують, що лише після цього його винесуть на повторне фінальне голосування у сесійній залі. Потім, якщо Рада проголосує за ухвалення закону вдруге, то його передадуть на підпис президента. Після підписання документ має бути офіційно опубліковано і лише тоді він набуде чинності.

Тобто шалені штрафи за "євробляхи" поки що не відтермінували на три додаткові місяці.

У відеозверненні зауважується, що низка "євробляхерів" не розібрались, чи відтермінували уже штрафи, чи ні і засипали своїх лідерів запитаннями у соцмережах. Тому було знято окремий ролик.

Нагадаємо, що після завершення періоду розмитнення "євроблях" 22 серпня такі автомобілі уже почали штрафувати. Відомо, що першу постанову виписали у Кропивницькій області ще ввечері у той же день. Автомобілісту призначили стягнення розмуром у 8,5 тисячі гривень.

Відео Президент ініціював законопроект, що відтермінує  штрафи за авто з єврореєстрацією - економічні новини

Володимир Зеленський ініціював законопроект, що відтермінує штрафи за автомобілі з єврореєстрацією. Розмитнити такі авто, за ініціативою глави держави, можна буде аж до кінця цього року.  З вай-файєм та навігацією. Мінрегіон планує побудувати  в Україні європейські парки.  До Дня Незалежності Укрзалізниця призначила 4 додаткових потяги. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.     

Президент ініціював законопроект, що відтермінує  штрафи за авто з єврореєстрацією - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції