Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбулася паркувальна революція – усі ділянки віддали до системи онлайн-торгів

Усі продажі міськрада здійснюватиме через систему прозорих закупівель.

Сьогодні, 5 березня, Київміськрада ухвалила рішення, за яким усі ділянки під парковки міста будуть виставлятись на торги винятково через систему прозорих закупівель "Прозорро".

Про це йдеться у повідомленні перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Чиновник зазначив, що це дозволить уникнути тіньових договорів та збільшити приток коштів від паркінгів до міського бюджету.

"Більше ніяких "попередніх договорів" - незрозумілих папірчиків, які укладають із невідомо ким на невідомо яких умовах", - йдеться у повідомленні.

Він також зазначив, що ще буде боротьба за алгоритм винесення ділянки під парковку, формату договорів, благоустрою парковок. Тим не менш тепер це однозначно буде виконуватись повністю прозоро.

Нефьодов зазначив, що наразі у Києві майданчики приносять менше 0.05% доходу. Після нововведень у КМДА розраховують цей відсоток збільшити у рази.

#перемога в Київрада - таки дотисли проект Кличко - мер Ольга Балицька, за яким всі парковки міста будуть виставлятись...

Опубликовано Max Nefyodov Вторник, 5 марта 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві перекриють Шулявський шляхопровід. Робота громадського транспорту і схеми об’їзду відображені в Інфографіці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції