Новий очільник "Укравтодору" розповів, як знищити корупцію у відомстві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відомстві планують запровадити міжнародний контроль під час будівництва важливих шосе.

Для знищення корупції у дорожній галузі України в "Укравтодорі" планують запрошувати міжнародних контролерів на будівництво важливих шосе і ввести так звані типові договори під час вибору підрядників.

Про це розповів новий очільник Служби автомобільних доріг України Олександр Кубраков в ефірі програми "Право на владу" на 1+1.

За словами голови "Укравтодору", наразі дорожнє будівництво непрозоре і корумповане, але усі чекають, коли це зміниться.

Для боротьби зі зловживаннями, говорить Кубраков, у відомстві до кінця 2019 року планують запровадити типові кваліфікаційні вимоги до підрядників, типові тендерні умови та типові договори. Такі нововведення, нібито, дозволять запровадити реальну конкуренцію.

"Нам не принципово, будуть це іноземні компанії чи українські компанії. Нам потрібна чесна конкуренція і висока якість", - пояснює Кубраков.

Такі нововведення цьогоріч повинні дозволити працювати за новими правилами уже з початку будівельного сезону 2020 року.

При цьому у перспективі також планується ввести міжнародний незалежний контроль якості на трасах, які будуються за державні кошти. Така практика уже існує на об’єктах, які зводяться за гроші Євросоюзу і як результат такі дороги завжди зроблені за усіма стандартами.

Раніше новий глава "Укравтодору" поділився планами щодо будівництва платних автобанів. Очільник відомства прогнозує появу перших платних доріг у найближчі чотири роки.

Відео Право на владу за 28 листопада 2019 року

Дорогі дороги. Масштабні автотрощі, п’яні вбивці за кермом, безлад на дорогах, повсюдне крадійство та ями, в які провалюються авто - українська повсякденна реальність часто схожа на безвихідь, де без сліду розчиняються зусилля чергових реформаторів. Тепер за ці “авгієві стайні” взявся новий уряд Гончарука. Чи здолають застарілі біди молоді енергійні новачки? Як зупиняли безлад в інших країнах та чи спрацюють їхні рецепти в Україні? Чи варто робити закон значно суворішим до порушників? Про все це - у ток-шоу "Право на владу".  

Право на владу за 28 листопада 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції