Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обмеження до 30 км/год і камери. У Києві пропонують підвищені заходи безпеки біля шкіл та дитсадків

Біля шкіл та дитсадків пропонують встановити жорсткі обмеження.

У Києві можуть ввести обмеження швидкості у 30 км/год біля шкіл та дитсадків. Для контролю пропонують встановлювати камери, які розпізнаватимуть номери автівок.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Обмеження планують включити до нової програми з підвищення безпеки руху у столиці. Вона включає обладнання лежачими поліцейськими, світлофорами та навіть перебудову місць підвищеної концентрації ДТП, а також підвищення безпеки біля навчальних закладів.

У рамках програми планують встановити електронні табло, які будуть показувати різними кольорами швидкість, із якою рухається автомобіль. Екрани привертатимуть увагу і пішоходів, і водіїв та повинні знизити ризик аварій.

Ідея створення програми виникла через жахливу статистику смертності на українських дорогах. у 2018 році в Україні на дорогах у ДТП загинуло понад 3 тисячі людей і майже 30 тисяч отримали травми.

Статистика ДТП 2018
Прес-служба МВС України

Нагадаємо, що Супрун розкритикувала українських таксистів і нагадала про пристебнуті ремені безпеки. Пасажирам і водіям таксі варто пам’ятати про особисту безпеку та пристібатись.

ВідеоВ Україні можуть дозволити здавати на права без проходження курсів у автошколі

В Україні можуть дозволити складати іспити на водійські права без проходження курсів у автошколі. Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе вважає, що в такий спосіб держава позбавиться від корупційної складової. Що думають про таку ініціативу українські водії, особливо ті, хто закінчив курси нещодавно й отримав права? І яка позиція в цьому питанні автошкіл? Дізнайтесь у відео.

В Україні можуть дозволити здавати на права без проходження курсів у автошколі

Залиште свій коментар

Вибір редакції