Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обурені автодорівці перекривали міжнародне шосе Київ-Чоп

Працівники обласного підрозділу близько року не отримували зарплат.

На Житомирщині працівники облавтодору на півтори години перекрили міжнародне шосе Київ-Чоп через тотальні невиплати зарплат.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

У повідомленні зазначається, дорожники вирішились на протест, тому що зарплати не бачили уже рік – загалом це понад 14 мільйонів гривень. Люди масово звернулись до судів і виграли їх. Виконавча служба арештувала рахунки облавтодору.

Віддати людям гроші обіцяли ще до Нового року, але зарплати дорожники досі не отримали. З’ясувалося, що тепер виплату боргів затримує виконавча служба. Її чиновники пообіцяли прискорити процес і вже з понеділка, 20 січня, почати виплати.

Під час перекриття дороги утворився кількакілометровий затор. Водії, яким довелося чекати, часом не стримували емоцій.

Відео Трасу "Київ-Чоп" під Житомиром на півтори години перекрили працівники облавтодору

Дорожники вимагали виплатити їм борги по зарплаті, яку не бачили вже рік - загалом це понад 14 мільйонів гривень. Люди масово звернулись до судів і виграли їх. Виконавча служба арештувала рахунки облавтодору. Віддати людям гроші обіцяли ще до Нового року, але зарплати дорожники досі не отримали. З'ясувалося, що тепер виплату боргів затримує виконавча служба.  

Трасу "Київ-Чоп" під Житомиром на півтори години перекрили працівники облавтодору

Нагадаємо, що якість нової траси Запоріжжя–Маріуполь перевірив австрійський аудитор. Компанія дала оцінку дорожньому покриттю, документації та українській експертній службі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції