Обвал цін на нафту. Українські автозаправки потрапили під приціл Антимонопольного комітету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

АЗС порадили знизити вартість пального відповідно до змін на ринку нафтопродуктів.

На фоні обвалу світових цін на нафту Антимонопольний комітет буде стежити за тим, щоб автозаправки в Україні теж знизили ціни на пальне.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

У публікації зазначається, що у понеділок, 9 березня, вартість нафти обвалилась на 30% - це найбільший спад ще від 1991 року.

Як наслідок, повідомляє АМКУ, українські постачальники пального теж мають знизити вартість нафтопродуктів. Відомство зауважує, що АЗС не зможуть знизити вартість співрозмірно, бо на ціну бензину і дизельного пального впливає ще й переробка і транспортування.

Разом з тим, Антимонопольний комітет наголошує, що буде боротись з практикою, коли під час подорожчання нафти автозаправкові комплекси стрімко підвищують ціни за літр пального, але дуже повільно і болісно їх опускають у протилежному випадку.

"Антимонопольний комітет України буде прискіпливо вивчати динаміку цін на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами. Адже ціну не лише на сиру нафту, але й на крупний опт бензину та дизпалива очікує суттєве падіння", - пише АМКУ.

У підсумку було заявлено, що розмір роздрібних цін має змінюватись відповідно до факторів, які на них впливають.

Нагадаємо, що Трамп назвав винних у масштабному обвалі бірж та цін на нафту. Він також знайшов і позитивні наслідки від цього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції