Одне з українських міст має намір заборонити ввезення нових та вживаних автомобілів із ДВЗ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одне з українських міст має намір заборонити ввезення нових та вживаних автомобілів із ДВЗ

Associated Press

Загальний законопроєкт наразі перебуває в стадії розробки.

Раніше вже розповідалося про те, що в Україні хочуть заборонити ввезення нових та вживаних автомобілів із ДВЗ.

Так, наразі готується законопроєкт, який передбачає поетапне введення заборони на ввезення в країну і першу реєстрацію різних категорій транспортних засобів, оснащених ДВЗ. Таким чином, ініціатива заборони на ввезення автомобілів з ДВЗ вже розробляється. Однак ні терміни, ні форма такої заборони конкретно ще не озвучені.

Утім, за інформацією Auto-Consulting, ініціативу заборони в’їзду дизельного автотранспорту задекларувало одне з українських міст, яким став Львів.

Зазначається, що Львівська міськрада ухвалила рішення №934 про комплекс заходів щодо поліпшення якості повітря в місті. Так, у Львові планують створити Low emission zones, доступ до яких матимуть транспортні засоби певних класів екологічності або тільки електротранспорт. Більш того, вже від 2021 року Львів заборонить в’їзд вантажівок і старих авто (до 1991 року випуску) та авто без каталізаторів в деякі особливо навантажені зони міста.

Від 2025 року в місто планують взагалі не пускати вантажний автотранспорт і транспорт, який не відповідає певним екостандартам, або не має альтернативний привід. Мається на увазі гібридні авто, які можуть пересуватися на електричному приводі. А від 2030 року Львів має намір ввести заборону на в’їзд в місто всіх дизельних автомобілів.

Раніше розповідалося про те, що в Україні може збільшитися кількість автомобілів на бензині та дизелі із США.

Наступна публікація