Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охоронець нафтобази "злив" 19 тисяч літрів палива та продав на АЗС у Миколаєві

Чоловік змішував моторне масло і авіагас.

У Миколаєві охоронця нафтобази оштрафували на 51 тисячу гривень за те, що він змішував нафтопродукти і продавав їх на АЗС, як дизельне паливо.

Чоловік змішував відпрацьоване моторне масло і авіагас, пише Enkorr.

Зловмисник помітив, що під час нагрівання гасу у цистернах утворюється залишок. Його він почав зливати у порожні ємності під час відсутності керівництва на підприємстві.

Для створення фальсифікованого дизельного палива чоловік замовив відпрацьоване моторне масло, яке додавав в авіагас. Для очищення він використовував речовину "сапоніт", яку знайшов на території підприємства.

Так, чоловік виготовляв і збув не менш 19,25 тисячі літрів підробного дизпалива. При чому покупцями виступали АЗС та інші юридичні особи.

Нагадаємо, що на Миколаївщині правоохоронці крали пальне в припаркованих вантажівок. Чоловіки викрадали паливо з вантажівок на автошляхах Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей України. Крадене збували водіям, а дохід ділили між собою.

ВідеоУ Києві затримали банду, яка за три роки поцупила понад півсотні елітних авто

Крали лише "Лексуси" та "БМВ". У Києві затримали банду, яка три роки викрадала елітні автомобілі на території Київської, Миколаївської та Кіровоградської областей. На їхньому рахунку понад півсотні поцуплених автівок. На місцях відстою автівок копи знайшли спеціальні пристрої для автозапуску двигуна, різні номерні знаки та дублікати ключів. 

У Києві затримали банду, яка за три роки поцупила понад півсотні елітних авто

Залиште свій коментар

Вибір редакції